Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fa ajtófélfára rögzítenék...

Fa ajtófélfára rögzítenék műanyag fenyőgirlandot. De mivel? Szeretném ha leszedés után nem lennének vmi irgalmatlan nagy kráterek a fán, a picik elférnek.

Figyelt kérdés

Hagyományos rajzszögre gondoltam (de nem tudom, ér-e vmit), vagy olyan pici szögekre, amivel a képet rakjuk a falra.

Párom szerint elektromos tűzőgéppel lenne jó.

Van esetleg jobb ötletetek?


2016. nov. 10. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Takker

[link]

2016. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ajtó-fal csatlakozáshoz tűzök gombostűt, nem látszik.
2016. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Gombostű.

Pici kalapáccsal be tudod ütni.

2016. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hiltiszalagból hajlítottam kampót amit az ajtófélfa és a fal közé raktam, így lyukak nélül megoldódott.
2016. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az angolok "drawing pin"-nek mondják, amit rajzszögnek kellene fordítani, de az megtévesztő lenne, mert nálunk nem ilyen a rajzszög. Mellékeltem egy linket, hogy mire gondolok. A legváltozatosabb színekben kapható, a girlandokat például zöld színűvel szoktam rögzíteni és nem is látszik. De van átlátszó fejű is.


[link]

2016. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Térképtű a neve.

Az sajnos nem jött be tavaly, mert elég merev a girland, és a tű rövid hozzá. Állandóan levált, meg a 3 évesem is nagyon karbantartotta. :)

Köszönöm a válaszokat, nekem mind hasznos volt!

2016. nov. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!