Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen villáskulcs készletet...

Milyen villáskulcs készletet érdemes venni kb 25000 ft értékben othoni használatra?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért már minőségi darabok vannak, pl:

[link]

2016. nov. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Az attól függ!" Hangozhatna a gyakran ismételt mondat, de mivel írtad, hogy otthoni használatra, így az előttem szóló által belinkelt készlet tuti választás. Sőt, lehet hogy egyes mesterembereknek sincs ilyen tuti, német minőségi szerszáma. Ház körüli munkákra szinte örök életűek.
2016. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csillag-villás készletet kellene nézned és otthoni használatra egy Lidl-is vagy hasonló is bőven megfelel.
2016. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ha tartósat szeretnél,ami maximálisan kielégíti az otthoni igényeket,sőt akár kisiparosi tekintetben is tisztesen helyt tud állni,akkor én a következő 3 márkát/készletet javaslom.

[link]


[link]


[link]


Természetesen a linkenél találsz más márkát is,illetve több- és kevesebb darabból álló készletet is.

2016. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem hasonló "márkás" van és birja a hobbi autó szerelést is.

2016. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
King Tony az hibátlan!!
2016. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányokat is adják vele?
2016. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!