Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Miyen fúró csavarozót nézzek?

Jön a karácsony, a családtól kaphatok egy li-on akkumulátoros fúró csavarozót.

Ezt nézegettem ami árban is belefér:

[link]

Hobbi célra keresek főleg csavarozni de tavasszal egy nagyobb fa kerti játszóteret fogok készíteni amit azért ki kellene bírnia.

A feszültség mit jelent a nagyobb jobb?

Még ami szóba jöhet a vezetékes megoldás:

[link]

Ezekkel kapcsolatban semmilyen tapasztalatom nincs:( De alapvetően nem zavar a vezeték, ha az egyéb paraméterei rendben vannak.

Segítsetek:)

Keress kérdéseket hasonló témákban: fúró, csavar, akkumulátoros

2016. nov. 26. 18:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ha csak hobbi célra használnád, az jelenti, hogy ritkábban. Az akkus változatnak 2-3-4 év múlva dobhatod ki az aksiját, függetlenül, hogy mennyit használtad. Én a vezetékest választanám, ahhoz max egy hosszabbító kell és ha már olyan korban vagy, téged kiszolgál.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. nov. 26. 20:13 Privát üzenet
Azért a Li-akkuk nem purcannak ki feltétlenül 2-3 év után.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. nov. 27. 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Otthoni használatra milyen fúró-csavarozót?
Egy akus fúró csavarozót megtudok úgy csinálni hogy hálózatról működjön?
Milyen vezetékes fúró-csavarozót érdemes venni otthoni, nem gyakori használatra?
Milyen fúró-csavarozót érdemes venni?
Milyen akkus fúró csavarozót vegyek én erre gondoltam szerintetek jó gép vagy milyet?
Vettem egy Makita 6095D típusú használt akkumulátoros fúró-csavarozót. Teljesen jól működik, de ha használom égett szagot érzek a belsejében. Vajon mitől lehet ez? .

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!