Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar hegesztéstechnikai webshop?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok béna, de amit eddig google találatok lapozgatásával találtam, mind elég kompromisszumos volt, akár konkrét árucikkekre, akár kedvenc eljárásaimmal kapcsolatos kulcsszavakra kerestem. Értem ezalatt, hogy amikor pl. awihoz kell több méretű patron és patronház, meg adott összetételű (ismeretlen származású) volfrám elektródából a beléjük passzoló, akkor nem sikerül összeállítaniuk úgy, hogy tényleg az alsó négy méretből ott legyen mind... Hogy amikor böngészel már nem találsz minden méretet az ilyen több méretben létező alkatrészek, elektródák, hozaganyagok közt, vagy ilyen blődségek, hogy kilónkénti ár van feltűntetve (az is nettó sokszor), de minimum tízkilós csomagot kell rendelj... Mondjuk rozsdamentes pálcából, teljesen életszerű...


Van olyan heg. tech. webshop, ahol egy szállítási költséggel be tudsz szerezni mindent, ami kopó és fogyó? Már az se baj, ha angol (németül már nagyon vakargatom a fejemet azért, a többi nyelv egyenesen rébusz). A lényeg, hogy árban rendben legyen, ne akarjon szívózni árakkal és mennyiségekkel sehogy, és legyen komplett a kínálat, ne kelljen már e-mailezni, hogy mit szeretnék, aztán a csomag kibontását követően szembesülni azzal, hogy inkább azt küldik, amit ők akarnak, nem azt, ami nekem kellett... Aztán mivel kis értékű dolgokról van szó, nem állok neki macerálni őket (soha az életben már gyakorlatilag), inkább beszerzem valahogy egyesével máshonnan a holmikat (amikor van egy kéretlen 2-es volfrámom, nem volt WL20, ezért WL15, és van minden más szorítópatron, csak 2-es nem, de legalább patronház van 3,2-es, ami nem egészen lesz elég a többi mérethez... Jó kis móka...)



2017. márc. 19. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem heggesztés miatt mentem ebbe a boltba, hanem szerszámokért, de a nevükből adódóan esetleg náluk érdeklődj:

[link]

2017. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
-g
2017. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!