Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az új hajszárítómra, amit...

Az új hajszárítómra, amit vettem az van ráírva, hogy nem szabad földelni. Ez pontosan mit jelent?

Figyelt kérdés
Földelt konnektorba nem szabad bedugni és hosszabbítóba se? Mert egyébként mi történne, ha mégis ezekbe dugnám?
2017. márc. 21. 02:23
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy nem tudjuk, milyen az új hajszárítód. Amit én idáig láttam, mind kettős szigetelésű kivitelezésű volt és azt eleve nem is lehet földelni.

Konnektornak pedig nincsen semmi befolyása a használatához.

2017. márc. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kettős szigetelésű.

A készölék villásdugója olyan, hogy a védőszálat ne vezeti a kütyühöz, tehát tennivalód ezzel semmi nincs, nyugodtan bedughatod védővezetékes ("földelt") kialakítású konnektorba.

2017. márc. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kettős szigetelésű gépeket, mint pl. ezek is nem szabad UTÓLAG földelni. Így lenne inkább a helyes. Szóval használhatod nyugodtan bármilyen konnektorban, csak magát a gépet ne szedd szét ás alakítsd át. Erre vonatkozik ez.
2017. márc. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!