Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ragasztópisztoly. Ilyet...

Ragasztópisztoly. Ilyet szeretnék venni. De milyen, melyik a jó?

Figyelt kérdés
Nagy a kinálat és nincs kedvem feleslegessen rosszat venni.Szóval adjatok egy kis tapasztalatot nekem ezen a téren.

2017. márc. 23. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv!


A bevásárlóközpontos/barkácsáruházas 800-1000Ft-os termékről nincs tapasztalatom. Neten olvastam, hogy az egyik nagyon olcsó elég könnyen zárlatos tud lenni, akár már új korában is. Én tavaly nyár vége felé vettem az Aldiban 4ezerért. Kofferban adták,2 pisztoly, egy kisebb,vékonyabb ragasztórúdhoz való,meg egy nagyobb, hálózati áram nélkül is üzemelő vastagabb rudkhoz való pisztollyal. Erre is 3 év garancia van. Eddig hiba nélkül működnek. Ma is láttam még a dunakeszi aldiban többet is, de tuti van más üzletükben is. Ha profi célra kell, akkor a Stanley-t tudom ajánlani,de az zsebbenyúlós áron van.

2017. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1200 forintos auchanos van kb 5 éve, s évente kb 2x használom, de akkor rendesen. Eddig nem volt gond.
2017. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szóval ezek szerint a nemtul drága is bőven megteszi.Nekem elég a hobbi cucc is.

Köszi srácok.

2017. márc. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!