Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkus fúrót ha rakok bele...

Akkus fúrót ha rakok bele keverőszálat, tudom anyagkeveréshez (glett, festék, habarcs, vakolat, beton) használni, vagy ahhoz gyenge?

Figyelt kérdés
Ezenkívül érdekelne, hogy milyen fúró- csavarozót ajánlanátok, most csak hobbi használatra kellene, de idővel lehet, hogy egyre gyakrabban elővenném.

2017. márc. 25. 14:56
 1/8 ede1219 ***** válasza:
100%

Anyagkeveréshez qrva gyenge.

Lidlben most van akcióban Parkside akkus ütve-csavarozó, három év garival, megéri az árát.

2017. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólót csak igazolni tudom.Ez a lidl-s van nekem is.Ár-érték arány kiváló.Több mint barkács gép.Nagyon sokáig dolgozhatok egy töltéssel és erős gép.Ezt merem ajánlani,de habarcshoz és a többihez már 1000W teljesítmény feletti,hálózatról működő gép a jó.
2017. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ede1219 ***** válasza:
100%
Javítom magam, csütörtöktől lesz akciós 17999.- ért.
2017. márc. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akartam neten keresni (bár van LIDL relatíve közel hozzánk, úgy 20 percre), de nem dobta ki. Xd Kicsit noname, de még átgondolom. :D Köszi a tippet.
2017. márc. 26. 04:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2017. márc. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy gyenge az akkus...ez ma már elég szubjektív hisz a drága profi gépek bivaly erősek(80..90,meg 115nm pl a Makita csúcsa)

Nekem pl prémium 18v AEG-Ridgid Li-ion csavarozóm van,és full erősebb mint egy 600W hálózati gép, nem is tudom lefogni még a 2-es nagy fordulat/kisebb nyomatékon sem! 1-esen,b@.zki, elhúzza a házat is.

2017. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13%
#6 Aki itt ilyen kérdést feltesz feltételezhető, hogy nem ipari kategóriás akkus fúrója van, legalábbis szerintem.
2017. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 apababa ***** válasza:
0%
Megerösíteném a 6-ost . Már a csúcs gép sem kell ahhoz hogy elbirjon a keverés müveletével. Inkább a mennyiség lehet a korlát . Szerintem még betonból is lehet egy harmad-fél vödörrel keverni. De legalább 18v-os legyen a gép.
2017. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!