Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet a kifújt tojás...

Hogyan lehet a kifújt tojás belsejéből a hártyát is kioldani?

Figyelt kérdés
Ha ilyesmi szonrászatot csinál az ember, vagy magyarul nem tudom hogy hívják, akkor zavaró, ha a hártya benne van, akkor nem lesz ilyen szép. Én kifújtam és elkezdtem kifúrni Dremel-el, de belül hártya van, ami csak átszakad, de ottmarad, és a széleken nehéz kiszedegetni, nem is lehet, valamivel ki kéne oldani, ami viszont a tojás meszes héját nem bántja

2017. ápr. 11. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
az rászárad a belsejére, csak a héj maradjon sztem nem lehetséges
2017. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
valahogyan csinálják azokat a tojásszobrokat, amiknél a hártya nincs ott
2017. ápr. 11. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napon keresztül a tűző napsütésre ki kell tenni a kifújt tojásokat (és éjszakára beszedni). Vagy a fűtőtestre kell feltenni pár napra, hogy kellően kiszáradjon. Ha kellő ideig hagyod száradni, a hártya úgy odagyógyul a tojáshéjhoz, hogy nem okoz gondot. Neked amiatt probléma, mert nem volt ideje megszáradni, olyan hamar kezdted el fúrni-faragni...
2017. ápr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!