Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

A Proxxon féle micromot vagy a Dremel a jobb? Illetve melyik miben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: univerzális, fordulatszám

2017. ápr. 12. 22:30  Privát üzenet  

A válasz
Gugu Gabor nevű felhasználó válasza:

Tartósságra a Proxxon szerintem, de drágább is mint a dremel.

(ha árakat nézel azt is nézd hogy a dremelhez adnak minden vicket-vackot a proxxonokhoz álltalában kb semmit)

Én évek óta Dremelt használok itthon (nem sokat van használva de néha nagyon jól jön) és teljesen elégedett vagyok vele.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. ápr. 12. 23:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet a kifújt tojás belsejéből a hártyát is kioldani?
Az alábbi multifunkciós gépek között mi a lényeges különbség? Jól gondolom, hogy a Dremel az sokkal kisebb, míg a másik batár nagy hozzá képest, de egyébként kb. ugyanaz?
Melyik dugókulcs készlet a jobb? Proxxon vagy King Tony?
Parkside gép kompatibilis a Dremel termékkel?
Dremel vagy Dremel-alternatívák?
Dremel 8300 multifunkciós gép megéri az árát?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!