Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik babakocsijavító?...

Létezik babakocsijavító? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Egy csomó féle babakocsi van különböző kerekekkel, és avn olyan amihez nem tudnék külön kereket rendelni, de elképzelhető, hogy erre szakosodott szaki tudna új kereket ráfabrikálni.

2017. máj. 21. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne direkt ilyen céllal szaki - annyira nem nagy piac, hogy meg lehessen belőle élni.


De ha jól hámozom ki a dolgot: igen, meg lehet csinálni pl. egy kerékcserét. Magát a kereket otthon legyártani túl összetett és drága lenne, de ha van 4 használható kerék azt rá lehet tenni egy másikra, legfeljebb némi átalakítással. Utóbbit is meg lehet igényesen és tartósan csinálni.


Kicsit hasonlít a dolog a fűnyírókhoz: az enyém ilyen megmaradt alkatrészekből van: a motorját apám vette 25 éve, a házat egy haveromtól kaptam, a kerekek a helyi lomistól jöttek, a kést meg a mezőgazdasági boltban vettem...

Némi találékonysággal meg alapvető szerszámokkal sok dolog megoldható.

2017. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha belinkelsz egy képet a babakocsikerekéről megnézem, hogy van-e nekem. Két babakocsim rossz, de a kereke menthető. :)
2017. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!