Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Obiban a bútorlap méretre...

Obiban a bútorlap méretre vágása ingyenes? Néztem a honlapon, de nincs fent ár.

Figyelt kérdés
Vagy olcsóbb egy lapszabászatban megcsináltatni?
2017. jún. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ingyen szabják a lapokat az obiban.

Viszont ott szakképzetlen emberek végzik a munkát. Így 1-2 mm-es pontatlasággal mindig van a lapokban.

Lapszabászatokban pontosan dolgoznak. Viszont ők drágábbak és a sok helyen napokat, heteket kell várni a megrendelés elkészülésére.

2017. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 acelsziv ***** válasza:
36%

1: Ezt honnan vetted? Baromságot ne írjál már. Ott is szakképzett emberek vannak. Megfelelő képzés nélkül hozzá sem nyúlhat a gépekhez.

Nekem mindig milliméter pontossággal vágnak.

2017. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakképzett? Az obiban? Láttál te màr asztalost minimálbérért dolgozni? Ne röhögtess! Kapott egy 5 perces gyorstalpalót a hogyan kapcsold be/ki, és a lapszabászat, élfóliázás kezdőknek jegyzetekből. Egy komoly lapszabászgép 0,1mm-nél pontosabb vágásra képes.

...és nem egy miliméter skálázású vonalzó van rajta amit a kezelő olyan pontosan állít be amilyen hangulata éppen van.

Csak egy kérdés. Azok az asztalosok akik naponta raknak össze milliós konyhabútorokat, miért nem az obiban szabatják a cuccukat?

2017. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, igen, de többnyire van élfóliázás is, és annak van ára.

Külön ki kellett fizetni a bútorlapot (maradékból vettünk), és csak úgy lehetett méretre vágni, élfóliázni, és akkor azt újra külön fizetni kellett, szóval sétálni kellett a pénztár és lapszabászat között a bútorlapokkal többször.

Azt hiszem, a vágásért nem számoltak fel.

2017. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaigen, beugrott, kiírva az van, hogy ha 4 órán belülre kell, akkor van felára. De ha nincsenek elhavazva, akkor előreveszik az 1-1 db-okat, és nincsen felára!

Máskülönben nem vágnak azonnalra ingyen.

2017. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 acelsziv ***** válasza:
100%
Szerintem élfóliázni nem érdemes az Obiban. Drága mind a fólia mind a munkadíj. És barkácsszaküzletben negyedáron veszem az élfóliát. Vasalóval rávasalom és a kilógó részt gyönyörűen le lehet tolni egy jó vésővel.
2017. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. jún. 19. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6: Kérdés, mennyit élfóliázol.

Nekünk 67 cm kellett, nem tartom soknak érte a kb. 67 Ft-ot, hogy ott azonnal meglett készre.:) Még akkor se, ha nem emlékszem, lehet, hogy 150-200 Ft-ot fizettünk összesen végül, nem tudom, ebből a vágásra vonatkozott-e valami a 2 polcra. De csak autóval elvinni a polcokat 350-500 Ft az út benzinköltsége, úgyhogy innen nem tudom, hova lehetne spórolni ebből.

2017. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!