Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gáztűzhely alá szeretnék kb.1...

Gáztűzhely alá szeretnék kb.1 cm betont, gondoltam kész betont. Van valami fontos?

Figyelt kérdés
, Pl. dilatáció kell? kb. 1 nm, de esetleg nagy hő (?)
2017. júl. 26. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Beltérre nem kell diletáció,főleg nem ilyen kis távolságra.

1 cm nem tudom mit fog megoldani ??

2017. júl. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm....a régi tűzhelyet annó körbejárólapozták....aztán a tűzhely máshová került...maradt egy centi mélységű 1 négyzetméter üresség...most visszakerülne a tűzhely, csak szintbe szertném hozni a járólappal..köszönöm, ha lenne jobb ötlet...
2017. júl. 26. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább vennék egy zsák csemperagasztót és azzal oldanám meg az egy centi beton nem túl erős. Obiban az Interproject csemperagasztó 1000 egy 25 kilós. Kiváló ragasztó
2017. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rakj le oda járólapot
2017. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
....de nincs jàròlap, nincs vàgó, nincs szakèrtelem...csemperagasztó tuti?????
2017. júl. 27. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak egy centi akkor tuti
2017. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
idióta csempézők... öntsd be telibe ahogy írták, a csemperagasztó jó lesz, de vizezd be alatta és takard is le, hogy ne hirtelen száradjon ki.
2017. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!