Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kis kerti házikót szeretnék...

Kis kerti házikót szeretnék olcsó alapanyagokból barkácsolni a gyerekeknek. Laminált padlólap jutott eszembe. De mivel kellene kezelni, hogy vízálló legyen?

Figyelt kérdés

2017. júl. 28. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
7 db 8mm Osb lapból meg pár tetőlécből olyan házikót rittyentettem hogy még. Nem is kellett szabni csak az oldalát kettőnek, úgy néz ki mint egy kis mézeskalácsház ha privibe küldesz számot elküldöm a képeket. 1,5-2óra alatt megvolt+festés. Még én is elférek benne állva. A maradékból kis ágyikót is pattintottam bele. Belinkelném de ahhoz hülye vagyok:)
2017. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem hogy 25000forintba állt meg.
2017. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre a célra a laminált padló totál képtelenség!

Azt még felmosni sem szabad, maximum nyirkosan törölni, de azt sem tanácsos, ezért vannak a tisztításához különféle szerek. Akármit csinálsz vele a felületén, a ragasztások elengednek még a harmattól is, ezért ezt felejtsd el!

Jól írja az 1-es, OSB, vagy a legvastagabb hajópadló (nútos!)megfelelően alákezelve és kültéri vastaglazúrral alaposan lekenve. Időtálló még a kerítésfesték is.

2017. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!