Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » MC Culloch cs380 fűrész nincs...

MC Culloch cs380 fűrész nincs alapjárat csak fullon pörög miért? (lent)

Figyelt kérdés
Kérdés van egy Mc Culloch cs380 motorfűrész 1 évet ált. Be akartam üzemelni nehezen elindult, de alapjárat nincs egy ből csutkán megy szétszedtem szimering jó karbit ripityára szedtem elindul ahogy húzok neki egy gázt onnantól csak magas fordulaton megy nem esik vissza az alapjáratra ha elengedem a gázt csak pörög mint a bolond hiába álligatom nincs alapjárat csak csutka gáz na ilyenkor mi van? karbi membránok jók tömítések épek akinek van ötlete mi a szar van az segíthetne. tavaly tökéletes volt .

2017. szept. 8. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján a súbert / pillangószelepet (szelepeket) nézném meg a porlasztóban. (Nem tudom hogy ebben a tipusban milyen levegő+üzemanyag szabályzó mechanizmus van).

Valószinűleg szorulhat a tengelye, vagy maga a gázbowden, ezért nem esik vissza a fordulat.

2017. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs gázbovden a pillangó szelepek szépen járnak ilyen karbivan benne [link]
2017. szept. 8. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Szélső utca?
2017. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na pedig itt a benzin mellé biztosan kap levegőt is.Ha nem jutna be + levegő,akkor hiába nyom több benzint,akkor le kellene állnia a benzinben extrém dús keverék miatt.És ez fordítva is igaz.

Ha sok a benzin a levegőhöz,akkor esni fog a fordulat vagy leáll,ha pedg kevés a benzin,akkor hörög,emeli a fordulatot,majd csökken a fordulat és a nyomaték,vagy leáll, esetleg vissza durrogva működik.

Itt agépedben a benzin/levegő kb megfelelő arányú keveréket képez.Valami miatt kapja a sok levegő mellé a megfelelő mennyiségű benzint is.

Ha a rendszer kifogástalanul tömített,akkor valamelyik pillangószelep marad nyitva talán azért ,mert akad valamiben összeszerelt állapotában,vagy az automata hidegindító mellé kaphat + levegőt,de csak annyit,hogy ez még nem zavarja a hideg indításában.

Fuss neki még egyszer,vagy vidd el szerelőhöz.

2017. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha van levegö szűröje, részben el lehet tömödve, ezért több benzint sziv.
2017. szept. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!