Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Horgász "not a knot" kapcsot...

Zoligeza kérdése:

Horgász "not a knot" kapcsot milyen otthoni fémekből lehetne készíteni edzéssel?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen háztartásban/garázsban is fellelhető fém drótot megedzeni, hogy alkalmas legyen. 10-12 kg-os szakítószilárdság elég lenne. Gémkapoccsal próbálkoztam, felhevítettem gázlámpával kb. 2 percig (1100 fok lehetett), , vízben gyorsan lehűtöttem, de meg sem közelítette a gyárit. Szerintetek min kéne változtatni a jó eredmény irányába?

2017. szept. 20. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen rugóból.
2017. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nek: ha a rugót edzem, akkor az nem lesz még merevebb?
2017. szept. 20. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni. Ha olajban hűtöd, lassabban fog lehűlni és talán jó lesz. Megéri egy ilyen filléres dologgal bíbelődni? Ha nem sikerül és elmegy egy jobb halad, elég bosszantó lesz..
2017. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!