Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék egy fürdőszóbában...

Szeretnék egy fürdőszóbában egy szárítókötelet kifeszíteni. Hogyan tudom stabilan rögzíteni a csempéhez a kötél két végét fúrás nélkül?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem szeretnel furni? A fregoli a legjobb megoldas

[link]

vagy

[link]


Furas nelkul max. a furdoszoba-fuggonytarto rud mintajara tudsz egy-egy rudat kifesziteni, de azok nem birnak el nagy sulyt - es a nedves ruha nehez, tobb mint 15 kg egy mosogepnyi nedves ruha. Es sosem tudod, hogy egy furdoszoba-fuggonytarto rud mikor maszik le a csempen ekkora sulytol. Inkabb egy klasszikus fregolit szerelj fel.

2017. szept. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, segít-e, lehet, hogy ilyen súlyt ez sem bírna el, de hátha...szóval mi az albiban a kádhoz akartunk tusolófalat, mert zuhanyozni szeretünk, de a csempét nem fúrhattuk meg, ezért a tartó oszlop mögé is szilikont nyomtunk, meg mellette is kiszilikonoztuk, és olyan erős lett, mintha fúrva lenne. Szóval szerintem amire rákötöd majd a kötelet, ha azt a két véget pár nappal előtte szilikonnal rányomod a csempére, és körbeszilikonozod, az meg fogja tartani.
2017. szept. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért akarsz madzagot a kád fölé?

Vegyél valami ilyen szárítót és viheted magaddal, ha elköltözöl:


[link]


[link]

2017. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2.

Háát nem tudom. Két ruhát lehet megtartana 3 percig :))

2017. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek.

Kötél a kád fölött még ronda is, nem tudsz zuhanyozni, mert a fejedre lóg a ruha, aminek a gőz sem használ.

Mindig lepakolod, ha mosdani akarsz, vagy nem mosdasz míg meg nem szárad?

2017. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3-as válaszolóval értek egyet, bocs.
2017. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Válaszolók a kérdező nem mosodát akar nyítni,csak esetenként pl. 1 fehérneműt tenne a rá . Vagy olyan ruhadarabot,amit nem szabad gépben mosni,netán vállfán szárad,és a víz ide csöpög le .Mivel nálunk mennyezetig nem csempés,nem sajnáltam a falba fúrni,és egy csövet ide tenni .Nem zavar ez senkit fürdés alkalmával .

Lehet venni olyan kampót,melynek az alja lapos,és sziloplasztal fel lehet ragasztani .Erre már lehet száritó kötelet kötni .

2017. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a kád fölött lenne. A munkahelyemen sajnos extrém kevés hely van a zuhanyzóban kiteríteni a cuccaimat, kb. minden szekrény tele van pakolva a levetett biciklis cuccokkal, mire odaérek. Ezért szeretnék egy olcsó megoldást, amire kirakhatom biciklis mezemet és a nadrágomat száradni, amíg dolgozom. Munkahelyen nem szeretnék falba fúrni .:-)
2017. szept. 27. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!