Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Muszáj minden egyes barázdába...

Muszáj minden egyes barázdába lecsavarozni a trapézlemezt? Meg a hosszanti csatlakozásnál is miért kell összecsavarozni?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 15. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Muszaj, hacsak nem akarsz egy minden fuvallatra csorgo-zorgo tetot a fejed fole. Ha lusta vagy megcsinalni, kerits szakembert.
2017. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát velem megvetetett egy csomó csavart a kereskedő. Hiába mondtam hogy nem kell. Én nem csavaroztam minden barázdában és a hosdzanti toldásnál se. Garázsra biztos jó így. Nem vettem észre hogy mozogna zörögne
2017. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly tettünk ilyen tetőt garázsra, minden 3. barázdában csavaroztuk, ez elegendőnek bizonyult, nem zörög.
2017. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
A minden harmadik jónak tűnik és ha nagyon olyan ott szélmozgás később megszórod közötte is.
2017. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!