Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék egy kb 2.5m belmagas...

Szeretnék egy kb 2.5m belmagasságról, megvilágítani egy asztalt, árnyékmentesen. Led reflektorra gondoltam, több darabra. Hogy optimális az elhelyezés, ill. hány darab?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 12:12
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Árnyékmentes akkor lesz a megvilágítás ha semmi se kerül az asztal és a fényforrás/ok közé, tehát nincs ami árnyékot vetne.
2017. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, értem amit írsz, és jogos, pontosítok. Jelenleg 2 ilyen refi van, az asztal két végénél, kb. Na most ha odahajolok oldalról, ahonnan nem jön világítás, akkor mindenképp takarom elölről is, hátulról is. De ha lenne egy olyankor szemből, akkor elvileg nem árnyékolódna. Tehát elvileg, gondolom én, ha 4 refi lenne az asztal minden oldala felől, egy oldalról mindig jönne fény. Csak nem tudom, hogy az oldalakhoz érdemes tenni, vagy a sarkakhoz, 3, vagy 4 db összesen.. geometriát mindig utáltam matekból :D
2017. okt. 29. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!