Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vasárnap vettem az obiba egy...

Vasárnap vettem az obiba egy zuhanzókabint és tegnap raktuk összefele csak az egyik üveg szétpukkant és azt mondták az obiba hogy csak neten lehet külön rendelni egy db üveget de melyik oldalon?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyártó oldalán, de az OBI-tól is megkérdezheted.
2017. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uzenet@obi.hu
2017. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az obiba nem lehet csak egybe mgvedzen az egesz kabint
2017. nov. 2. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


1-es vagyok és értettelek.

Nem azt írtam, hogy az OBI-ban vegyél egy pótlást, hanem ha nem tudod, ki a gyártó, vagy a forgalmazó, akkor tőlük kérdezd meg és utána azokkal vedd fel a kapcsolatot!

2017. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy vágatsz bele. Ma már vannak nagyon profi cégek, ha rákeresel "üveg vágás" "tükör vágás" és ilyenek van akik kijönnek megnézik lemérik és megmondják melyik lesz olyan, lehet mindenféle színben mintázattal erősségben stb venni. Kivesznek cserélnek és calkipakli. Lehet olcsóbb lenne. Kivétel ha egyedi mintázata van. Ha sima felületű üveg akkor érdemes rákérdezni rákeresni.
2017. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen!
2017. nov. 2. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A nyakamat rá, hogy sanotechnik zuhanykabinról van szó. Ez egy határ sz.r kínai kabin lehellet vékony üvegezéssel. Rettenetesen érzékeny. Kisütés, fedszülés és bumm!

Az utánrendelhető új üveg egy-két ezer forintal olcsóbb (!) mint egy komplett kabin szett.

Inkább vegyetek egy nevesebb, drágább, de sokkal jobb kabint.

2017. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!