Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Magyarországon foglalkoznak...

Magyarországon foglalkoznak e, esetleg vannak eladó motorkerékpár által vontatható utánfutó?

Figyelt kérdés
A motor nem 50 ccm kategória..

2017. nov. 5. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem olvass bele a KRESZ-be. Amit te szeretnél az határozottan tiltva van.
2017. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A KRESZ csak a segédmotoroknak tiltja a vontatást,vagyis az 50 köbcentis gépállatokra.Vannak motorok amik gyárilag is vontathatnak.Példának okáért Honda Goldwing,Pannónia,Harley Davidson Ultra Glide.Maximum egy összeépítési engedélyt illetve néhány papírt kell rendezni.Tudom nem olcsó mulatság ,de hát a motor sem volt olcsó :)
2017. nov. 5. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már régebben láttam ezt a fajta megoldást.Számomra túl nagy lenne.Illetve a pénztárcám sem kedvelné :)
2017. nov. 7. 19:25
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom minek egy motorra utanfuto de komolyan.Most motorozunk vagy szállítunk :) ?!?

Az en motorom sem volt olcso de mar azt utalom ha a top case-t ra kell tenni szuksegbol,raadasul 180 felett baromira himbalja a motort.

Kepzelem h egy utanfuto milyen eletveszelyes lehet...

2017. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezeket az utánfutókat még a Pannóniákra és társaikra gyártották, és elég volt nekik, hogy letudtak kirándulni pl. Velencére 60-80 km/órával.

A hétvégén voltam motorbörzén, és ott több is megvásárolható volt.

Ezeken próbálkozzál.

2017. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz??


[link]

2017. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5.válaszoló! Azért akarok utánfutót,mert fel akarom váltani az autómat egy motorra.Mindennapi használathoz.Bevásárláshoz,munkahelyi cuccok stb...Amennyit én vinni akarok az nem fér bele egy hátizsákba,DE egy autót fenntartani e miatt felesleges.


6.válaszoló! Szépnek-szép,DE lehetőleg a mi kis szép hazánkban szeretnék találni.A jó isten sem akar külföldi papírokkal szenvedni,egyedi / épített járműnél.Nagy feladat lesz így is.

2017. nov. 22. 23:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem utánfutó nem jó a városi közlekedésre. Vannak oldalrekeszek. Én robogóval járok, az első kosárban és az ülés alatti bukósisak tartóban bőven elfér a heti bevásárlás. (Ásványvíz nélkül:-)
2017. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9.válaszoló! Én nem azt akarom firtatni mi jó nekem és mi nem.Feltettem a kérdésemet és választ várok rá.Alternatív lehetőségek nem érdekelnek.
2017. nov. 23. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!