Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy létrát az Extreme...

Röcsögei Péter kérdése:

Vettem egy létrát az Extreme digitaltól, de hiányzik az egyik lábdugója. Nem tudom már visszacseréltetni, mert a futár jelenlétében nem derült ki a hiba. Nem válaszolnak emailekre sem 2 hete. Honnan vehetek hasonló dugót?

Figyelt kérdés

Extol prémium összecsukható létra (inkább fellépő). A létra linkje:


[link]


EN131-es, 150 kilóig jó. A bolti képen nem azokkal a dugókkal van, amiből 1db rajta volt. Kissé gomba alakú, nagyobb fejű, és nagyon tapad járólapon, ugyanakkor kemény is. Honnan tudnék párban szerezni ilyen dugókat? Nem éppen a legolcsóbb fellépő volt ez, a tecskóst is megvehettem volna 4-ért, csak az szétmegy 1 év múlva.



2017. nov. 16. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek ilyenek, amig fizetsz, készségesek, aztán elérhetetlenek.
2017. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cég elég korrekt szokott lenni, sztem hívd fel őket!


Egyébként ezt a futáros dolgot nem tudom honnan szedted, de hülyeség. Bármikor 14 napon belül elállhatsz a vásárlástól és indokolnod sem kell.

2017. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak korrekt tapasztalatom van... rég fel kellett volna hívnod, nem emaileket irogatni... vagy esetleg bemenni személyesen reklamálni...
2017. nov. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi baj az emailekkel? Írásban bizonyítható, hogy megkerestem őket. Nem szeretek telefonálni, mert ha tettetik a hülyét, aki nem érti a bajom, akkor ölni tudnék. Olyanon töltöm ki a mérgem, aki nem érdemli meg. Örülök, hogy most büntették meg őket, van Isten. Nem vagyok otthon, nincs időm visszaszállíttatni, vagy bebuszozni vele mondjuk a Sugárba a tömegben. Esztergáltatok dugót, csak tudnám miből legyen.
2017. nov. 17. 16:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, antiszociális vagyok. Ha összetörném az üzletet a létrával, az ráfizetés lenne. De úgy vágyom rá!
2017. nov. 17. 16:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam rég a dugó kérdést, 10 db-ot vettem 2000 Ft-ért, erősítettet ebayen. Csak fent hagyom reklámnak ezt a kérdést
2018. ápr. 28. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!