Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Al-ko bks 3835 vagy mchulloch...

Al-ko bks 3835 vagy mchulloch cs 340?

Figyelt kérdés

Melyik jobb gép a 2 közül?

KB. Ugyan olyan nagyok, de ti melyiket vennétek? Miért?



2017. dec. 11. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én Mchulloch mellett azért döntöttem más gépek terén mert a Husqvarna leányvállalata. Amely elég jó fűrészeket gyárt . Úgy gondoltam ez a név garancia lehet arra hogy a cégcsoport más néven forgalmazott gépei is jók legyenek. Nincs is bajom a benzines fünyírójukkal és benzines sövényvágójukkal is. Mindkettő masszív szerkezet.
2017. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Anélkül hogy tudnám, milyen gépekről van szó (fűnyíró? kasza? láncfűrész? ...) egyértelműen mcculloch.


Amióta design váltás volt az alkonál (régi sárgáról szürkére), a minőségük is csapnivaló lett!

Van pár ősrégi sárga alko gépem, azok tényleg nagyon jók, de a szürkék közül nem sok érte meg a 3 szezonnál hosszabb használati időt.

2017. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(is) sem
2017. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A nyáron rendeltem interneten a Hecht honlapján egy 45-ös Hecht benzines fűrészt, nálam tökéletesen bevált, jó kis gép, teszi a dolgát, ahogy azt kell.

Csak annyi, hogy katalizátoros kipufogóval van ellátva, de lehet hozzá rendelni katalizátor nélkülit is, ha azt szeretnéd, hogy jobban kipörögjön és erősebb legyen.

Ettől eltekintve a legjobb gép a Hecht...

28.990.-ért vásároltam online.

Én speciel meg vagyok vele elégedve.

2017. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mr Hecht... Ennyire nem megy, hogy itt reklámozod? :D

Nem érdekel! Lehet, hogy jó. Nem érdekel!

A 2 gép közül szeretnék választani. Ezért írtam ki a kérdést!

2017. dec. 11. 20:12
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az Al-Ko-nál mindenképpen többet ér a Hecht is.

Én is a McCulloch gépet ajánlanám. Természetesen nem a téli tüzelő összevágására való, azt nem sokáig bírja, hanem csak alkalmi használatra, kisebb ház körüli munkákra.


Mindhárom gépet Kínában gyártják egyébként, csak az egyiket a Husqvarna gyártatja, a másikat egy német, a harmadikat egy cseh cég.

2017. dec. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Mindhárom gépet Kínában gyártják egyébként"


Tudsz olyan márkát mondani amit nem ott gyártanak?

:-)

2017. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer egy műszaki cikk kereskedő mondta hogy szinte mindent Kínában gyártanak. De nem kell autómatikusan félni tőle. Ha minőséget kérnek tőlük akkor azt gyártanak. Biztos így is van.
2017. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!