Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv! Valaki szedett már szét...

Üdv! Valaki szedett már szét iylen világítós teknőst? ( Turtle Nigth Sky)?

Figyelt kérdés

[link]


Az a helyzet hogy hirtelen felindulásból nem jó adaptert kötöttem rá (12V-osat). Na azóta se kép se hang és szeretnék bele nézni. Csak nagyon úgy tűnik fixen van össze rakva.


2017. dec. 11. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Van benne egy csavar és szétjön az egész(én szétszedtem). Alkatrész alig van benne, javítani nem lehet. Kuka. Én fordított polaritással tettem össze az adaptert véletlen, attól is elszállt azonnal.Szóval semmiféle alap 1-2 alkatrészes védelem sincs benne pár forintér.
2017. dec. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én kiszedtem 4 csavart kb az oldalaiból de semmi, olyan mintha a plüss is rálenne ragasztva az egészre.
2017. dec. 12. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
pedig szétjön, nekem könnyen ment. Igaz már egy éve volt, de akkor pattintani kell, vagy van még csavar az elem környékén esetleg.
2017. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!