Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan, milyen anyagból...

Hogyan, milyen anyagból tudnék a legjobban ágyat készíteni magamnak itthon?

Figyelt kérdés
A mostani ágyam már mos kuka, mert bármit csinálok vele akkor is nyikorog. Gondolkoztam raklapágyon, csak azt sem a legolcsóbb beszerezni. Valakinek van valami ktapasztalata ezzel? Vagy tud valaki olyat ahonnan nagyon olcsón tudnék normális raklapot szerezni?

2017. dec. 26. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha a nyikorgást egy kis szakszerű asztalos munkával sem tudod megszüntetni, akkor hogyan tudnál magadnak ágyat készíteni bármiből ??
2017. dec. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ez egy régebben vásárolt ágy, amit vettek nekem. És olyan gyenge az anyaga, szerkezete, hogy sokkal egyszerűbb összerakni egy újat. Mellesleg nem azért tettem fel a kérdést, hogy rögtön beszóljon valaki.
2017. dec. 26. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
próbáld meg eladni a régi ágyat és akkor lenne ami fedezné a raklapot
2017. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Maradj a raklapágynál. Persze a vadonat új raklap az húzós, de akkor is megéri.

Arra ne szivacsot, hanem epedás ágybetétet tegyél. az verhetetlen...az az ágyak netovábbja.

2017. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igényesség kérdése.

Én fém csőből csinálnám. Ahhoz van némi hozzáértésem.

Raklapból egyszerűen összerakhatsz egy ágy féleséget.

Én évekig a parkettára tett matracon aludtam.

Csináltam már csapolt/ragasztott technikával bútorlapból ágyat.

Ha van kis gyakorlatod, akkor lécből deszkákból összerakhatsz egy ágykeretet.

"Egy utas" raklapot bármelyik barkácsáruházban, szőnyegboltban be tudsz szerezni. ("egy sör")

2017. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!