Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ma kaptam meg egy fűrészt a...

Ma kaptam meg egy fűrészt a kuplungjánál kicsit ilyen surlodó, picit csörgő hang hallatszódik. Gyári hiba lahet ez vagy majd bekopik?

Figyelt kérdés
Vágni még nem vágtam vele. Fél tankkal ketyegett ki belőle. Volt régen is így a régi partner p340s-ennél de az magától elmúlt. Ez egy mcculloch cs 340 motorfűrész. Ugyan az a gyártó. Elvileg husqvarna, de nem is ez a lényeg. A lényeg, hogy vissza küldjem vagy próbáljam ki valami puha fában?

2018. jan. 3. 18:54
 1/6 .,,.,,.,, válasza:

Nem ismerem annyira ezt a típust, külsô kuplungios?


(Egyébként nem kell ketyegtetni, elég ha először csak kissebb fákat vágsz)

2018. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Surlódó,picit csörgő hang...

Mert nem értesz hozzá! Lehet,hogy csak kicsivel magasabb az alapjárata,és ki~ki nyílik egy pillanatra a röpsúly kuplung,hozzáérve a kuplungházhoz/haranghoz,ez szokott a csörgő,csilingelő hang lenni.

2018. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert nem értek hozzá. Egyébként ez az amit te írsz ilyen picit csilingelő hang.
2018. jan. 3. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd le a burkolatot,a láncot+ a vezetőt,--úgy indítds,és figyeld,hallgasd!
2018. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Magas alapjárat. Ezt az alapjáraton bejáratást meg nagyon felejtsük már el!
2018. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond a leírtak alapján.Ez minden lánc fűrész kuplung csinálja alapjáraton.

A bejáratás 3 félig töltött tank kijáratása favágással nyél gázon,tankolások szünetében kb 5 perc pihenővel.

Ezután már mehet a tele tank folyamatos vágással.

A lényeg a szintetikus ,jó minőségű olaj 1:40 arányban(nem kokszolódik és nem fojtja a motort) és az,hogy hideg indítás után hagyd két három percig alapjáraton melegedni mielőtt neki esnél a melónak.

Ha így csinálod sokáig használhatod gond nélkül.

2018. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!