Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik csavarozót válasszam?

Melyik csavarozót válasszam?

Figyelt kérdés

Csavarbehajtásra esetleg egy-két kisebb lyuk fára való fúrására használnám. Csupán azt szeretném hogy ezeket tudja teljesíteni akár évekig is hetente egy két használattal.

Ezeket a gépeket néztem: [link]

[link]

Esetleg ha van ebben az ár kategóriában jobb tapasztalat szivesen meghallgatom.



2018. febr. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Időnkénti használatra nem kell drága,mert használat nélkül is tönkre megy .Az akksi élete használaton kivüli állapotban jobban amortizálódik .Inkább 4-5 évenként veszek másikat .

A jót.természetesen meg kell fizetni .

2018. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyiket se , én obiból semmilyen elektromos szerszámot nem vennék mert erősen túlárazott ott minden

Lidl be amikor van akciósan akkus csavarozó akkor vegyél ott egyet jó árba szokott lenni panaszt nem nagyon lehet róla hallani , bolt nyitásakor reggel már ott kell lenni mert nagyon gyorsan elkapkodják

2018. febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül az obiból akartam csak onnan linkeltem. Sajnos nincs lidl a közelemben aldi van csak az a baj nagyon ritkán jön csavarbehajtó. Pedig a workzone-os termékekkel már vannak pozitív tapasztalataim.
2018. febr. 13. 19:48
 4/4 Fantom83 ***** válasza:

Én két hónapja vettem akcióban,kofferral,gyors töltővel,2 akkuval,3 év teljes körű garanciával,ingyen házhoz szállítással PowerPlus-t 17.990 forintért ha jól emlékszem.

Szinte minden nap használom,jól bírja a Reisser csavar behajtást,hatlap fejű csavar ki-be hajtásait,számítógép szerelést,stb.

Csak ajánlani tudom!

2018. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!