Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Radal radiátor elzárószelepét...

Radal radiátor elzárószelepét házilag ki lehet vajon cserélni (fotó)?

Figyelt kérdés

Nyilván folyna a víz a rendszerből, de bonyolult művelet ez, vagy kivitelezhető saját magamnak? Gondoltam minek hívjak szerelőt, ha meg tudom én is csinálni.


[link]


2018. febr. 17. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz hogy a csap belsejét cserllnéd ha van kivehető belseje akkor igen ki tudod cserélni. Ha az egész csapot akkor nem
2018. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet oldani. A kérdés már csak az,hogy a radiátort ellátó központi rendszerhez van -e hozzáférésed? Már csak azért mert valahogy le kellene zárni/szakaszolni addig azt a részt,hogy ne tudjon egyik irányból se túlfolyni a víz,maximum csak az ami a csőben van az adott szakaszon. Ezt követően el lehet kezdeni a szerelést. Szerszám, tömítés és tömítőanyag segítségével. Valamint az új szeleppel. Nem egy lehetetlen művelet. A csere után jöhet az újra nyomás alá helyezés, légtelenítés, víz pótlás meg hasonlók.
2018. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi minden választ!


Egyes, sejtettem, hogy csak a betétet is ki lehet venni belőle még nem tudtam rájönni, hogyan, gondolom ki kell csavarni. De hol kapok hozzá pótbetétet, elég öreg dologról van szó!?


Kettes, igen, ezektől féltem.

2018. febr. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!