Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fiskars vagy Gardena metszőolló?

Fiskars vagy Gardena metszőolló?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Fiskars van, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2018. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Ha nem sajnálod a pénzt érte,akkor Fiskars .

Ennél nincs jobb márka

2018. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Fiskars a csúcs.
2018. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A jó édes ***** válasza:
87%
Foshalmaz kommersz mindkettő. A Fiskars otthonra apróságokat vagdosni elmegy, de komoly munkára alkalmatlan (ne ezzel menj szőlőt metszeni). Ha egy életre kell metszőolló, akkor vegyél egy KUKER-t vagy ARS-t, megfelelő karbantartással az unokáid is vígan használhatják majd.
2018. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy csúcs a Fiskars. A Gardenánál valamivel jobb, de mindkettő csak az "elég jó" kategóriában versenyez. Csak hát, mindkettő óriási összegeket költ reklámra.

A legjobb a Felco, ezzel a profi felhasználók többsége egyetért.

Még az ARS és a Löwe a nagy márkák. Bár ők Mo-on reklámra nem nagyon költenek, így nálunk nem ismertek annyira.

2018. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, a Kukert kihagytam. :)
2018. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azta. Nem is gondotlam h ennyi valasz jon. Nagyon kepben vagytok.

Erdekes hogy a tobbseg a fiskarst irja, pedig ma megneztem par db Gardent eloben es nekem az minosegibbnek tunt.

2018. febr. 22. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 3 fiskars késem is van konyhai használatra. Kizárólag fenőacéllal élezem néha. A Gardena kerti eszközök, mint áso, kapa, locsolócső, gyorscsatlakozók és persze metsző.
2018. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni:dísznövény vagy gyümölcsös, szőlő?

Az elsőnél mindegy melyik márka (az olcsóbbik), a második és harmadik verziónál Felco,Ars,Kuker.

2018. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!