Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen a legolcsóbb benzinmoto...

Milyen a legolcsóbb benzinmotoros láncfűrész amit megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha ezekre a 12990 forintosokra gondolsz szerintem egyiket se.
2018. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mire? Mert ha otthonra, akkor erősebb Hecht típusokról érdemes véleményeket keresni.
2018. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mire kell és mekkora?

Mert ha otthon 2 gyümölcsfát akarsz kicsit jobban metszeni akkor tök mindegy, de ha komolyabbak a tervek, akkor rá kell szánni a pénzt a három márkás típusra. Megéri

2018. febr. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a legolcsóbb de ez alatt nem adnám: [link]


Itt sztem találsz is: [link]


Nekem van még egy hecht 929-es, eddig nem igazán vágtam vele de az olaj beöntőnél szivárog rendesen, és gravitációs olajozású. Ha úgy fordítom, teszem le engedi a kenő olajat.


Ehhez érdemes egy sthil lánc vagy szval vmi komolyabbat rátenni + vezetőt, akkor jó kis gép lesz belőle.

2018. febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha meg az éves tüzelőt akarod összedarabolni, akkor valami Makita elektromos örök darab lehet.
2018. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Itthoni használatra keresek. Tüzifa aprításra. Évi 10-12 m3.
2018. márc. 1. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor ilyen pár tízezres gép szóba se jöhet. Ilyen 30-40 ezres meg olcsóbb. Ilyen mennyiségre a legjobb márkák kissebb gépeit se ajánlják. Mert hiába jó márka ha kicsi és nem arra való. Pláne hogy biztos nem akarod egy hétig vágni amire két nap is elég.
2018. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

28. oldalon a kínálat árakkal.

2018. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel az a baj,hogy bárki bármit beír mások lehurrogják úgy hogy a kérdéses gépet kezükbe sose fogták csak mendemondák alapján alkotnak véleményt.Ha legolcsóbbat veszed nyilván kínait fogsz venni,akkor azt vedd meg ami már ránézésre se néz ki szarul.Itt bizony a kül-csíny árulkodik a bel-becsről.Ha interneten rendelsz valószínűleg csalódni fogsz,ha egy picit is értesz a szereléshez és ki tudsz cserélni pár tömítést,gumi alkatrészt akkor nem kell telesírnod a világhálót,hogy csöpög az olaj a 20 ezer forintos gépedből miért nem vettél inkább 227 ezerért abból csak 8 éves korában csöpögött volna.
2019. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!