Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhabútort építünk téglából....

Konyhabútort építünk téglából. Hogyan, mi módon kéne rögzíteni a munkalapot a téglához? Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata? Minden segítség jól jönne!

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Befúrsz a tèglába 6-os tiplit, abba 6-os köracèlt bele vègig, 1cm-t kilógjon. Polctartónak jók, mivel lefele terheled, nem kihúzásra, nem jön ki, de ragaszthatod is.

Keress csavarozható polctartót, barkácsboltokban. [link]

2018. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem a polc felrakásával van a gond. Hanem a munkalappal, ami lényegében a konyhai pult.
2018. márc. 22. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Többféleképpen is lehet. Ha nem billeg a munkalap, akkor belülről sarokvassal. De akár ragaszthatod is, vannak építőipari ragasztók.
2018. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Ma már vannak nagyon jó ragasztók ilyesmikre is. Építőipari szerelési ragasztót keress olyat ami kőféléket ragaszt, használatin rajta van. Amit én használtam azt előtte kipróbáltam egy tenyérnyi betondarabon, eltörtem és összeragasztottam és megpróbáltam direkt a törésnél eltörni. Nem ment, máshol tört el. A nagyon alapos portalanítás, porszívózás az fontos, hogy ne port ragassz.


https://www.youtube.com/watch?v=d6KYFhLIiys&t=3s

2018. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2018. márc. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!