Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bevált a Paint Zoom festékszóró?

Bevált a Paint Zoom festékszóró?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagy az ellenérzés a tévéshopos cuccok iránt, én is nagyon kétkedve fogadom az így reklámozott dolgokat. Viszont ez a termék mégis szimpatikus. Kérdésem, hogy esetleg valaki vett-e, használt-e ilyet, és mik a tapasztalatai?
2010. jún. 11. 14:15
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Esetleg érdekelne más típus is, ha megelégedésedre szolgált.
2010. jún. 11. 14:19
 2/40 anonim válasza:
51%

Szia!

Abszolút megbízhatsz a termékben. A hetekben én is rászántam magam, mivel már festeni kellett, de nincs pénzem festőkre ezért hát megvettem. Jól döntöttem! Egyszerű, gyors és tényleg szépen, egyenletesen fest! Csak állok és ide-oda irányítom....ennyi a festés :-)

Egyébként már más termékeket is vásároltam tévéshopból és egyáltalán nem gagyi! Én is ugyanígy álltam hozzá, de csak elcsábultam :-) Végül is jól jártam!

Úgyhogy sok sikert :-)

2010. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
És milyen festéket használtál?
2010. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
Engem is érdekelne DE nagyon! éri a 15.900 FT??
2010. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%
Szia Én az emliített cégnél dolgozom. Nagyon sok jót ill rosszat hallani a készülékről! Mindenkép azt javaslom hogy rendeld meg inkább mint hogy a boltban meg vedd. (a boltban nincs pénz vissza fizetés 14 nap)Ha nem tetszik küld vissza nyugodtan bár én nem fizetnék érte egy forintot sem!
2010. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
98%
Én is vettem - illetve a feleségem rendelte meg - és tulajdonképpen a mai napon próbáltam ki. Mindent leírok teljesen őszintén amit tapasztaltam. Szóval egy negyven négyzetméteres palakerítést akartam vele lefesteni csak közben beesteledett. Kb ezt ha festő csinálta volna meg olyan 20 rugó körül elkért volna érte. Igazán szerintem vizes bázisú festéket érdemes vele kiszórni mert a festés utáni mosogatás csak olcsóbb vízzel. Elég jól haladtam vele, takart is a festék. Adnak hozzá egy viszkozitás mérőt amely egy tölcsérszerű kis pohár és ha ebből max. 130 másodperc alatt kifolyik a festék akkor kiszórható. Tapasztalatom az, hogy kifolyt ugyan és mégis sűrűnek bizonyult. Hígítottam rajta és gyorsabb is lett a tevékenységem és takart is ugyanúgy. Szórás közben időnként meg kellet törölnöm ronggyal a szórófejet. Jobb mint az ecset vagy a teddy henger. Utána mosogattam jó ideig és azért látszik, hogy nagyon műanyagos. Nem tudom meddig fog tartani. Kissé gyengének tartom és ha valami kellene hozzá akkor ugyan kapok e hozzá alkatrészt? És ezek a műanyagok hogyan bírják majd az igénybevételt. Ne számítsatok ipari szerszámra. Diszperzittel, Dulux-al szerintem használható. Tehát ennyi tapasztalatom van a mai nap után. Még elmondom azon véleményemet, hogy mire lehet még használni. Pl a számítógép házát ki lehet vele portalanítani, vagy szerintem permetezni is lehet vele. Nyilvánvalóan nem széllel szemben kisebb fákat, bokrokat, rózsát stb. le lehet vele permetezni. Létráról el lehet érni a kicsit nagyobb fákat is. Vagy az udvarra kihordva a virágokat esőztetni lehet vele. Vegyszeres gyomirtást is el lehet végezni a segítségével. Az emberi fantázia lehetőségeit meg lehet valósítani vele. Összességében bizakodó vagyok az előzőekben említett néhány dolog kivételével.
2010. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Még annyit, hogy elég egyenletes lett a festés? Mi a lakást festenénk ki vele. Sajnos amikorra tervetük nem jött össze, de jövőre talán.
2010. szept. 26. 11:00
 8/40 anonim válasza:
87%

Szia.

Sajnos elkövettük azt a hibát,hogy megvettük ezt az izét, mert festékszórónak azért nem nevezném.Szegény feleségem két hetet várva,boldogan nekiállt kifesteni vele a konyhát.A délután folyamán végzett egy fallal, aztán megsajnáltam és teddivel legurítottam fél óra alatt a maradék három falat.Szinte cseppmentesen ! mert ne higgye el senki,hogy a fehér kesztyűs relkámfogás igaz.Bármit festesz körbe kell maszkolni, különben szépen átfúj.A festék beszárad a fúvókába,mosogathatod. Nem hiába adták hozzá a kis tűt.Egy szoba festés előkészülete aránytalanul sok időt vesz igénybe, míg egy teddihengerrel azidő alatt rég kifestem.Szóval én óriásit csalódtam.Kültéri kerítés,faszerkezet vagy tégla festésre még el tudom képzelni,de ha szoba kifestésre adod a fejed az első tíz percben azt is megbánod,hogy megszülettél.Az ötvenes években a Rakéta porszívóhoz járt egy ugyanilyen tartozék.

Sajnálom, nekem ez a véleményem.A tizes skálán ez nekem egyes alá.

2010. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak is köszönöm. Annyira ellentétesek a vélemények, hogy nem tudom eldönteni, melyrek-e ennyit költeni erre a termékre. Amíg gondolkodom, lehet, hogy már ki is festhettem volna :-)
2010. szept. 27. 07:07
 10/40 anonim ***** válasza:
95%

Én vagyok a hosszú hozzászóló a palafestéssel. Az utolsó hozzászóló véleménye előtt is meghajlok, hiszen lakásban nem próbáltam. Egyenlőre nem is kellene a lakást festeni (hála Istennek). Biztos, hogy túlzás a fehér kesztyűs kábítás. Ezek mindig gyanúsak. Ma estefelé hazaértem, azonnal beleszédültem a melós ruhámba és lefestettem a palát. Egy soron kész vagyok. Erre biztosan jó ezt megtapasztaltam. Megegyezhetünk, hogy talán olyan vegyen ilyet aki nem lakást akar festeni. Pl garázst, melléképület helyiségeit gondolom ki lehet festeni. Az utolsó hozzászólót meg tudom erősíteni, hogy törölgetni kell a "csőrét" időnként. A kommenten meg el is mosolyodtam.

Ha valaki vesz engem ne szidjon! Ha pirul az orcám akkor talán ez történik.

Még egy gondolat. A Rakéta porszívóhoz adott festőberendezés azért meg sem közelíti ezt. Mondjuk nem is került ennyibe.

2010. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!