Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bevált a Paint Zoom festékszóró?

Bevált a Paint Zoom festékszóró?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagy az ellenérzés a tévéshopos cuccok iránt, én is nagyon kétkedve fogadom az így reklámozott dolgokat. Viszont ez a termék mégis szimpatikus. Kérdésem, hogy esetleg valaki vett-e, használt-e ilyet, és mik a tapasztalatai?
2010. jún. 11. 14:15
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
Mind a kérdés, mind pedig az első hozzászólás egy tollból származik szerintem, nagyon reklám szaga van. Nem vennék ilyen cuccot.
2011. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
54%

Rendkívül körülményes egy eszköz. Előzőleg megfelelően be kell hígítani a festéket, mert vagy eldugul vagy mindenfelé locsolja a festéket. A túlmelegedés még nem is akkora gond, hanem a rosszul rácsavarható festéktartó, ami a legváratlanabb pillanatban esik le.


Ma akartunk kifesteni a paintzoommal, de sajnos nem sikerült. Előkerült a jó öreg henger és azzal fél óra alatt megvolt a fürdőszoba.


Senkinek sem ajánlom, pénzkidobás. Csak egy jól megmarketingelt fos.

2011. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim válasza:
Én nem ajánlom senkinek sem a paint zoom nevű készüléket mert HASZNÁLHATATLAN szoba festésre vettem de kár volt a motorja jó de nem fúj elég festéket az állítás ellenére se 15m2 festéket simán elhasznált 2m2-en és többször is beszáradt hiába a viszkoziás mérő pohárral vacakolni mert 130mp alatt kell maximum kifolynia 65mp alatt kifolyt nekünk és még igy se fújta ki rendesen a festéket. Van egy videó a neten amiben a készülék FÉM porlasztóval, adagolóval rendelkezik.
2011. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
43%

Én is vettem egy Paint Zoom-ot, és a letesztelése édesanyámnál volt a nagyszoba. Az igaz, hogy mindent le kell takarni, amit nem akarsz festeni, de szerintem ez logikus. Viszont nagyon jól fest, könnyű, egyszerű kezelni, és gyorsabb. mint a henger. Arról nem is beszélve, hogy a teddyhengerrel rengeteg festéket elpocsékolsz ehhez képest.

Nekem semmi bajom se volt a szeleppel, egyszer se dugult el. Jól kell higítani és kész. Én 60 másodpercre mértem, nem 130-ra. Az nem jó adat. Nem lett híg, jól takart mindenütt. Falak, plafon minden le lett festve. Most jön a mi lakásunk. Szoba, fürdőszoba, stb. Mindent ezzel fogok festeni. Nincs gondom a sarkokkal meg a szűk helyekkel, hogy nem fér oda a henger. Mindent szépen lefújok vele kevesebb festékkel, ami nem egy utolsó szempont. Szájmaszk, szemüveg ajánlott a használatakor a festékpor miatt. Eddig diszperzitre használtam, de elvileg a lakktól a 2komponensű festékig mindre jó, csak azok után azonnal elmosni.

Ami még lényeges, hogy könnyű, mert a motor külön van, nem a pisztolyon (amihez amúgy is van vállszíj). Minden műanyag, egyszerű szétszedni, kimosni.

Én nagyon örülök neki, szerintem visszahozza az árát hamar.

2011. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Kedves egyik hozzászoló!!! Én tettem fel a kérdést, és eszemben sincs reklámozni egy általam ki nem próbált terméket. Egyébként nem is logikusa a gyanud, mert egy ilyen kérdés a termékben csalódott vevőkből tuti kicsalogatja a negatív véleményt, tehát akár több kárt okozhat, mint hasznot. Nagyon köszönöm a hozzászólásokat. Végül nem vettünk ilyet, inkább maradtuk a hagyományos festésnél.
2011. aug. 18. 21:24
 36/40 Kamikatzee válasza:
Csak további tájékoztatás, habár már került erről szó korábban, TÉVES A FORDÍTÁSUK! Nem 130 másodperces sűrűségű kell legyen, hanem 25-50 mp-es. Különben beltéri festésekre is alkalmas, viszont ajánlom, hogy először kültéri festéssel, vagy esetleg szekrények mögötti felületen legyen kipróbálva, addig, amíg az ember hozzászokik. Nekem egészen jól megy már a használata. A Bosh épek valószínűleg jobb minőségűek, viszont nagyobb az értük kért ár is. Figyelmetekbe ajánlom a fent említett gépek használati utasítását, amit ha figyelemmel végigolvastok nagy esélyetek lesz jó minőségű munkát végezni akár a PaintZoom segítségével is. Üdv, jó vásárlást.
2011. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Boros1 válasza:
Sziasztok! Nem találom sehol....? szóval Fémre lehet e használni a festékpisztolyt?
2011. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
89%

A festékszóró nem tudja hogy milyen anyagra priccolnak vele. :-)

Mindenesetre ne várjunk el ettől a "agyonpromocionált" ketyerétől, hogy autófényező műhelybe használható legyen.

Otthon a hátsó kertben, meg a telken lehet játszani vele, de komoly minőségű munkákra, komoly szerszám kell.

2011. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 laci83 válasza:

Azoknak szeretnék segíteni akik hasonló cipőben járnak mint én (mi). előrebocsátanám, hogy egyik cégnek se vagyok se alkalmazottja, se szószólója, se semmije.

Na szóval. belső festés-egész lakás. láttam a reklámot én is hittem is meg nem is de inkább nem. Bementem a jó öreg tescoba, vettem egy festékszórót 6000-ért.mindenre jó volt csak festésre nem, orrán-száján dőlt belőle a festék. Visszavisz, pénz visszaad, oké. Másnap bementem a Praktikerbe, és megvettem a Paint Zoom ikertestvérét, a poly-t egy piros dobozos szerkezetet. Hál'Istennek egy nagyon korrekt szaktanácsadót fogtam ki, mindent elmondott, pl. hogy csak különálló kompresszorost érdemes venni, mert a többi szart nem ér.(ezt én is tapasztaltam) Kifizettem érte 13.000 Ft-ot, hazahoztam. Egyelőre ott tartok hogy a mennyezetet lefújtam vele, ami ennél a szobánál 12 M2, és időben is nagyjából ennyi volt. mármint 12 perc. ja és 1 liter vízbázisú festék. és egyszerűen gyönyörű.1 rétegben. két dologra kell nagyon odafigyelni viszont: a festék sűrűségére, és a szerkezet tisztán tartására. adnak hozzá egy viszkozitásmérő-tölcsért, pofonegyszerű vele a sűrűséget eltalálni.

Most azt várom hogy a fűrészporos tapéta beszáradjon, és már állok is neki a falaknak, szerintem 45 perc alatt lehúzom a 12 négyzetméteres szobát. alig várom.

Utána nekimegyek az egész lakásnak.

Remélem tudtam segíteni azoknak akik hasonló cipőben járnak mint én pár napja. Ha valakit érdekel nagyon szívesen beszámolok a további fejleményekről is.

2012. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 laci83 válasza:
a 32/39 hozzászólónak: Ne haragudj de neked még a kezedben nem volt ilyen eszköz. hogy esne le a tartály, mikor kb 8 menet fogja????
2012. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!