Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Mivel kenjem be egy 5x3x2-es sablont belsejét (műanyagból van), hogy a belé nyomott univerzális szilikon ne ragadjon bele?

Magyarul egy téglatestre lenne szükségem szilikonból és nem szabad, hogy beleragadjon a sablonba!Ezt az egyet kaptam és nagy gáz lenne,ha úgy kellene "kifaragnom" belőle...

Kérem, hogy a találgatósok és próbáljam meg ezzel, azzalosok inkább ne... Aki konkrétan tudja, annak viszont nagyon megöszönném!

2018. ápr. 5. 16:15  Privát üzenet  

A válaszok

Úgy hívják, hogy formaleválasztó spray.

(Én viszont csak sima olajat használok, amilyent éppen találok otthon.)

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 5. 22:37 Privát üzenet
bamboochatheone nevű felhasználó válasza:

Én az étolajat ajánlom. Amikor ajtótömítést készítettem akkor azzal oldottam meg hogy ne ragadjon hozzá a szilikon.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. ápr. 6. 04:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fa gerendába lévő repedéseket mivel tudom tartósan kitölteni? Lazúrral festeném utánna. Valam nem ecetes szilikon is jó lehet?
Szuperhajlékony vékony vezetéket melyik RC boltban lehet venni?
Mi a különbség a neutrális és univerzális sziloplaszt között?
Ismertek olyan szilikon tömítőanyagot, ami nem köt meg túl gyorsan?
Univerzális szilikon-ragasztóval összeragasztott napozót lehet a teknős akváriumába tenni?
Agyagot használhatunk formázáshoz szilikon öntésnél?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!