Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Victorinox ollórugó kapható...

Victorinox ollórugó kapható máshol?

Figyelt kérdés

Eltört a Victorinox bicskám ollójának a rugója...E-mailben is azt írta a gyártó, hogy kb 1500-2000 Ft-ért tudnák kicserélni...azt a kis fémdarabot...

Lehet máshol is rakatni bele vagy venni ilyet kicsit reálisabb áron?(Debrecen környéke)



2018. ápr. 17. 15:37
 1/5 anonim válasza:

Szia.

Én nagy Victorinox pàrti vagyok.

Sehol se kapsz hozzà illő darabot, csak a gyàrtótól.

Ebay-en rendelhető, közvetlenül Svàjcból, olcsóbb sokkal.


Ha érdekel segítek szívesen.

2018. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Victorinox termékekre örök garancia van, elméletileg, akkor miért szàmol fel a cég javítàsi költséget?
2018. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, megnézem akkor ebayen is.


#2

Én is azt hittem, ezért írtam nekik e-mailt, de ollórugót, fogpiszkálót, stb. nem cserélnek ingyen.

"Az "örök garancia", mely a svájci gyár által egy térítésmentes generál átvizsgálást és javítást tartalmaz, csak azon termékek esetén érvényes,mely rendeltetésszerű használat során romlott el."

Az ollórugó nem értem, miért ne törhetne el rendeltetésszerű használat mellett, de ez van...

2018. ápr. 17. 18:11
 4/5 anonim válasza:
Direkt a svájci gyártónak írtál emailt vagy a magyar Extrametálnak?
2018. máj. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a poén a dologban. A hivatalos Victorinox oldalon írtam az e-mailt angolul, viszont meg kellett adni, hogy melyik országból üzensz nekik.

Pár nap múlva az Extrametál írt választ(persze már magyarul) a fent említett ajánlattal...

Azóta megoldódott az ügy...400Ft-ért+800Ft postával rendeltem az ebayről 3db-ot(ha minden igaz, eredetiek). Tökéletesen passzol.

2018. jún. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!