Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Euro 2000 festősterszámot...

Januari kérdése:

Euro 2000 festősterszámot keresek. Tudja vki, hogy az erdeti, nem utángyártott hol kapható? 8-10 éve a TV teleshopja árulta, de már nem tudnak róla.

Figyelt kérdés
Multkor utángyártottat vettem, amivel 10 négyzetmétert se tudtam lefesteni. Kénytelen voltam a régi, már nagyon elhasználódott eredetit elővenni, így azzal fejeztem be a lakás kifestését.Még így kopottan is jobb volt, mint az utángyártott hamisítvány. Egyébként nagyon praktikus eszköz, nagyon takarékosan bánik a festékkel, és csepegésmentes. öröm vele dolgozni.
2008. okt. 29. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
2008. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábban már vettem tőlük Euro2000-nek mondott festőszerszámot, pontosan rájuk hivatkoztam a kérdésemben is, de ők csak vmi bóvlit árulnak, 10 négyzetméter lekenése után tönkrement. Én a valódi, eredetit keresem!
2008. okt. 30. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 20 évig használtam, de javaslom térj át festőhengerre. ~ 10 - 15 cm széles kifli ármérőjű hengerrel gyönyörűen lehet festeni. Ár és kimosás gyerekjáték. ÜdvÜdv
2009. dec. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!