Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hangfal festés házilag?

Glaszkacs kérdése:

Hangfal festés házilag?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pár "komolyabb" hangfalat csinálni, arra gondoltam hogy a dobozát megcsinálhatnám olyan rücsis textúrájúra, mint a márkásabb hangfalakon van... Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kezdjek neki? Milyen festék kell? Mennyire bonyolult dolog ez? Láttam más oldalakon hogy van olyan hogy szórógitt, azzal lefújom festékszóróval és utána lefestem. Ez jó?

2018. júl. 10. 23:37
 1/5 anonim válasza:
31%
Valóban megéri ebbe belekezdeni? Számold ki, mennyit spórolsz azzal, ha te magad rakod össze a hangfalat. Ráadásul a megfelelő hangzás eléréséhez minden apró részletre oda kell figyelni. Én biztos nem állnék neki, mert ehhez megfelelő szaktudás kell, ha tényleg minőséget akarsz.
2018. júl. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bamboochatheone ***** válasza:
31%
Milyen rücsis felület? A legjobb hangfalak mind sima dobozosak.
2018. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
PA hangfalakra gondoltam...
2018. júl. 11. 21:04
 4/5 anonim válasza:
Szerintem vond be kárpittal és kész
2018. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 GrendRocsó válasza:

Mi a probléma azzal, ha rücsis felületet szeretne?

Kedves kérdező, keress rá a neten duratex, vagy warnex hangfal festék néven megtalálod amit keresel.

Amúgy meg akkora hatalmas szaktudás nem kell ehhez.......

Sok sikert az építéshez!

2019. ápr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!