Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhai csaptelepen hogy...

Konyhai csaptelepen hogy tudom megcserélni a bekötő csöveket?

Figyelt kérdés

Fordítva vannak bekötve a csövek, az egykaros csapon jobba jön a meleg és balra a hideg víz, nem tudom megszokni.

Megcserélném a flexi csöveket az alsó bekötésnél, de nincs az a piros elzáró csap a konyhai vízóránál, csak a fürdőszobában.

Így meg ha a csavart elkezdem kitekerni, folyik a víz.



#csaptelep #elzáró csap
2018. júl. 18. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Vízóránál elzárod.
2018. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp az a gond, hogy a vízóránál nincs elzáró.

A fürdőben van (piros), megpróbáltam azt elzárni, de csak annyi eredménye lett, hogy a meleg víz gyengébben jött, a hideg ugyanúgy.

Még a kombi cirkó kazánon vannak elzáró csapok (piros, kék), de ahhoz nem merek nyúlni.

Nemrég költöztem ide, eddig panelban laktam, ott voltak elzárók a vízóránál.

2018. júl. 18. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Társasház?
2018. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, régi, téglaépítésű társasház.
2018. júl. 18. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi alapján fizetitek a vízdíjat? Átalány? Ebben az esetben keresd meg a közös képviselőt, pincében kell lennie egy elzárónak. Különben mi lenne egy csőtörésnél. De ha így van, javasolnám a saját vízórát, utána pedig nem lesznek ilyen problémák.
2018. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A vízfogyasztás átalánydíjas, a közös költség tartalmazza.

Köszönöm a választ!

2018. júl. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!