Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hajdú 5l kisbojler probléma?...

Hajdú 5l kisbojler probléma? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a probléma állt fenn, hogy a hidegvíz csapot kinyitva nem folyik a víz, viszont a melegvíz csapot kinyitva igen.Szétcsatlakoztattuk a bojler csapját, és úgy kinyitva a vízóránál az elzárót,és a bojler csapjának melegvizes részét a bojler felé menő csőböl spriccel a víz, de a bojler csapjának hidegvizes csapját kinyitva nem folyik a víz. Szerintetek a bojler csapja, vagy maga a bojler ment tönkre. Lehetőleg vízszerelők, vagy hozzáértök válaszoljanak.

2018. júl. 18. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogy ? Mi? Micsudiii csodii? :D


Szóval van egy sima csapod(pl mosdókagyló felett) és annak van egy külön hideg és meleg vizes csapja? Vagy a bojlernak a bemenő és kimenő oldalán lévő csapokról van szó?(hideg és meleg)?


Olyan elég nehezen fordulhat elő,hogy a bojlerba bemenő csapnál folyik ,de csak akkor ,ha a másik csapot is kinyitod. Vagy az van,hogy kevered a két oldalt vagy nem tudom.

2018. júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 literes, akkor gondolom nyílt rendszerű. Mivel a bojlerből folyik a melegvíz, csak hideg nincs, ezért valószínűleg a hidegvizes csap betétje adta meg magát, és nem nyit.
2018. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1.A bojlerrel együtt szállított csapról beszélek, ha a hideg vizes csapot nyitom ki, nem jön víz, csak ha a meleget.Igen átfolyó rendszerü a bojler.A másik csap amiről szó volt az a vízóránál levő főelzáró csap. Amit csak azért zártam el, hogy amíg próbáltam a bojler leszerelésével megállapítani, hogy úgy mi a helyzet. 2.válaszolónak: Köszönöm. Nekem is ez volt a tippem.
2018. júl. 18. 18:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Azt tudom, hogy csak a készülékkel együtt szállított csapteleppel üzemeltethető. De lehet olyan csapot külön is venni? Mert csak ezért nem akarok új bojlert venni.
2018. júl. 18. 18:14
 5/8 bamboochatheone ***** válasza:
100%
Másik csappal is működik. Én már kettőt kötöttem be.
2018. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. júl. 18. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben a szelepbetétet és a tomítését nézném meg. Egyébként lehet kapni nyílt rendszerű csaptelepeket, széles választékban. Ugye ez abban különbözik, hogy a melegvizes elzáró is gyakorlatilag a hidegvizet zárja el.
2018. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet kapni bele való betétet is, filléres tétel.
2018. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!