Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy Millwauke fúró...

Vettem egy Millwauke fúró csavarbehajtót most hogy van ez a nyomatékbeállítás? (lent)

Figyelt kérdés
van a tokmány és ott lehet állítani 20skáláig meg egy fúró funkció na most a nyomatékot ,hogy kel érteni 1-20ig van a skála

#fúrócsavarbehajtó
2018. aug. 4. 12:22
 1/9 bamboochatheone ***** válasza:
Tekerd el a fekete műanyagot amin a skálát jelzi. A tokmány felől nézve ha jobbra tekered akkor erősebb lesz a nyomaték ha balra tekered akkor kevesebb.
2018. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az világos de mikor menyi nyomatékkal húzza a csavart ez nem tiszta nekem
2018. aug. 4. 17:06
 3/9 Fantom83 ***** válasza:

Ez az! Nekem Power Plus van,de ott sem mellékeltek táblázatot...

(gyanítom,h ki kell tapasztalni,esetleg a gyártói oldalon megnézni,ha vették a fáradtságot,h valahol feltüntessék az értékeket)

2018. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
60 ezres gépen jó lenne tudni nem jó lenne ha betépné a csavart
2018. aug. 4. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Csavarbehajtónál ritkán gond az ilyesmi. Típusát lehet tudni?
2018. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel szerelhető az 1mm -es mikró csavar is ,meg van 30mm is meg van fa alapanyag,meg betondübel is,és ezért van tág tartomány az állíthatóságra. Az 1-től 20,az egy névleges érték nem kell etalonnak venni.Majd kitapasztalod, hogy mekkora csavarnál meg illetve tipusú falnál mi az optimális meghúzó erő amire neked OTT ÉPPEN szükséged van.
2018. aug. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahogy a hatos írja, nem kell ide táblázat, letekered minimumra, elkezded húzni a csavart és menet közben beállítod a kívánt nyomatékot.
2018. aug. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy pontos nyomatékra ezekkel nem lehet húzni, ahhoz egy nyomatékkulcs kell. Ha esetleg autót vagy hasonlót akarnál szerelni vele..
2018. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bamboochatheone ***** válasza:
Ez nem nyomatékkulcs hanem egy behajtó. Ki kell tapasztalni mennyi a megfelelő nyomaték neked.
2018. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!