Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mitől vannak ezek a furcsa...

Mitől vannak ezek a furcsa hangok a lakásban?

Figyelt kérdés

1 éves lakás, mi építtettük, de a kivitelezés erősen kritikát érdemlő volt. Mióta beköltöztünk, ha megnyitok egy vízcsapot, a mosógépnél a csap vagy a leeresztő, nem tudom melyik, kattanik egyet. Még ha másik helyiségben nyitom meg a csapot, akkor is a mosógépé ad hangot.

A másik pedig a kazán. Korábban is hallottam néha ezt a hangot, de mióta itt járt a szerelő éves karbantartáson, sokkal gyakoribb lett. Napi 1-2x, mikor megnyitom a melegvizet a lakásban bárhol, búg egyet a kazán 2-3 mp-ig. Mintha egy bútort húznék odébb, olyan hangja van. Mitől lehetnek ezek a hangok a lakásban? Melyiket mi okzohatja?


2018. aug. 16. 23:32
 1/5 anonim válasza:
0%

Nálunk is ez volt.

A villany nem szokott csak úgy magától felkapcsolni?

2018. aug. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A kazán nálunk is búg ugyanígy, de nem mindig. Lehet hogy alacsony a nyomás benne, de nálnk sem derült még ki hogy mitől búg és mitől nem, amikor nem.
2018. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
A vízcsapot lassan nyitogasd csak, mert könnyen lehet csőtörés.
2018. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom erre gondolsz-e, de nálunk amikor megnyitom a bojlerre kötött csapot, akkor a hirtelen víznyomástól "megugrik" a gumicső, ami a fal<->bojler között van, ez ad egy kattanó hangot.
2018. aug. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok a sok ostobának, akik a válaszokat lepontozták!
2018. aug. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!