Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lítium ionos akkumulátoros...

Lítium ionos akkumulátoros makita csavarozógépet vennék, de eléggé ritkán használnám, májustól -októberig heti 2-3 alkalom. Tönkremegy az akkumulátor ilyen módon? Érdemesebb kábeles verziót válasszak?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kábelest még nem láttam csavarozóban .
2018. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A li-ion akksinak elég nagy az élettartama és elég jól tartja a kapacitását is, sokára sül ki ha félreteszed. Egy ellensége van a mély kisülés, abba tönkre is mehet, illetve a töltők már fel sem töltik, hibásnak jelzik.

Nyugodtan vedd meg, feltöltött állapotban tárold az akksikat ha hosszabb időre félreteszed.feltöltve több hónap után is teljesen jól tudod használni azonnal.

Amennyit használnád az teljesen jó és normális.

2018. szept. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a telefonomba minden hónap harmadik napjára beírok egy figyelmeztetést, hogy a nem vagy alig használt akkumulátoros készülékeimet dugjam fel tölteni.

Egy fél óra alatt túl vagyok rajta. [A nagyi rádiója, bluetooth-os hangszórók, aksis lámpák, aksis csavarhúzók stb. ]

2018. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, most már bátran megveszem.
2018. szept. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!