Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne csinálni fából (és természetesen fémből/vasból) konyhai bútorokat csinálni?

Figyelt kérdés
Főzni szeretnék hobbiból, és nem pl. egy komplett sütőre gondoltam, hanem mondjuk egy olyan sütő alakú "kocka" aminek a tetején rács van alatta meg ég a tűz és melegíti. Ti már próbáltatok ilyesmit? Esetleg tapasztalata van valakinek?
2018. nov. 25. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, gyorsan írtam. :/
2018. nov. 25. 16:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet csinálni ilyet, az egyik csináld magad könyvben pl. egy kerti grillrács hegesztését részletezik.
2018. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fantom83 ***** válasza:

A gépeket beszerezni hozzá,azoknak a hely igénye/kialakítása,plusz ami alkotás nem jön össze annak az anyag ára szerintem nem fedezi ha kompletten megveszed magadnak ami tényleg kellene.

Fészbúúúkos hirdetéseken rengeteg bútort találsz nagyon "jóárasítva".

2018. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!