Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valami jó minőségű fúrószár...

Valami jó minőségű fúrószár készletet szeretnék venni barkács célra. Mik a különbségek a HSS-E HSS-R HSS-g stb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kobaltosokhoz képest a fenn említettek mind játékszerek, de nem akarok kiadni 20+ ezer forintot egy készletért.

Márkában Makita, Metabo, Hitachi-t néztem. Elsősorban fémhez használnám. Laposvasak, szögvasak, zártszelvények.


Ezeket a bóvli extol és társait, ne említsétek.


2018. nov. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

sokféle bevonat van. [link]

2018. nov. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én inkább darabra veszek kobaltos fúrókat.

Elegem van használhatatlan szerszámokból.

2018. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fantom83 ***** válasza:

Nekem Ratioline (1-10mm) készletem van csak és kizárólag az oszlopos fúróimhoz,rosszat nem tudok róla mondani,nem ütnek,szerintem rendesen tartják az élüket.

Metabo-t (1-13mm) láttam hasonló árban mikor a Ratioline-t vettem.

De ha eltörik a csigafúród,szerintem csak BOHRCRAFT-al tudod pótolni a környező barkács,vagy vas-műszaki boltokból,szóval lehet h érdemesebb ezt a márkát választani.

Csak pisztoly fúróhoz Thor (2500FT,1-10mm) márkát használok,4mm alatti átmérők Bohrcraft-al vannak pótolva,mert törtek mint a ropi....

2018. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


14 ezer ft és kobalt, megveszed és elfelejtheted a többi szart egy fél életre, főleg ha hobbi célra használod. Nekem pont ugyanez van, évek óta ütöm vágom nagyon szuperek. soha többé Bosch meg ilyen középkategóriás fúrószárak. Nem csikorog, törik és hajlik mint a többi...

De persze a te döntésed, ez csak az én tapasztalatom

2018. nov. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!