Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan kell piros-fehér-zöld...

Hogyan kell piros-fehér-zöld karkötőt csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy cseh lakótársam aki Erasmuson van Budapesten, hamarosan majd hazaköltözik. Karácsonyra meg amolyan búcsúajándékként csinálnék neki egy karkötőt, ilyet szeretnék: [link]

Viszoont én még ilyet sosem csináltam, nem tudtok valami oldalt ahova le van írva, meg az is, hogy pontosan milyen anyag ez? Paracord? Nem mgvenni akarnám hanem én megcsinálni, csak személyesebb :)



2018. dec. 5. 20:05
 1/3 anonim válasza:
100%
A mintát sajnos magát nem ismerem, bár annyira nem lehet bonyolult, indián csomózás minták között keresgélj :) Szerintem hímzőfonal vagy viaszolt szál.
2018. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Paracord. [link]
2018. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

nagyon egyszerű, tinikoromban csak ezzel foglalkoztam, 2 fél karnyi karkötőt csináltam magamnak, meg rendszeresen csomóztam a barátaimnak is

2018. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!