Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Oldalfal vakolás+glettelés...

Oldalfal vakolás+glettelés munkadíjai most hogy alakulnak?

Figyelt kérdés

Ha van valakinek jó kőműves ismerőse, privibe megírhatja (kb. 65nm-nyi felületről lenne szó).

Köszi


2010. jún. 27. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyit tudok segíteni. [link]

A mostani építőipari recesszió miatt a fenti árak alatt 20-30%-kal is vállalnak.

2010. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár ezek az árak is észveszelytőek, nézve, hogy mit csinálnak ezekért a pénzekért! (főleg a vakolás! 1nm 1400 Ft!!!)
2010. jún. 27. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ilyen árak mellett (alul ott van, hogy erre még rájön 25% áfa!!!) én azt javasolnám, hogy kérjetek szimplán tanácsot kőművestől és csináljátok magatok. Kb egy óra alatt rá lehet érezni, én egész kicsi korom óta segédkeztem otthon építkezni, van olyan hely, ahol a 12 éves koromban készült vakolásom van (még bele is karcoltam az aljába, hogy mennyi idős voltam :D), és simán jó lett. Csak türelmesen kell simogatni, apukám szerint ennyi a titok :)
2010. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor lehet megpróbáljuk a párommal!
2010. jún. 27. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
www.mesterember24.hu Hagyd,hogy a mesterek keressenek téged, ne te őket.
2010. jún. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Kőműves vagyok.Én 1000-1200-ért vakolok de ha gondoljátok megpróbálhatjátok egyedül.Jó tanács:Vakoláshoz nedvesítsétek meg a falat (a csupasz téglát) vízzel hogy a port eltávolítsátok a felületről.Ezután vegyetek zsákos kézi alapvakolatot,én az LB-PREMIUMOT szoktam használni.Ez azért jó mert glettvassal fel lehet kenni, nem szükséges csapni a felületre.Amikor felkentétek, alumínium léccel húzzátok le.Utána egy kis száradás után szivacsos simítóval szépen le lehet simítani.A simítót folyamatosan mosni kell vízzel.Sok szerencsét!
2010. jún. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!