Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bepiszkolódott tapéta tisztítá...

Bepiszkolódott tapéta tisztítására van valami hatékony módszer? (kép lent)

Figyelt kérdés

Szállításkor hozzértek a falhoz, és a fehér tapétán több helyett koszfoltok keletkeztek:


[link]



Ezeket el lehet távolítani valahogy házilag? Papírtapéta, ezért nem hiszem, hogy lemosható. Egyelőre nem nyúltam hozzá, nehogy még rondább legyen.


Nem túl nagy foltok, de elszórva több is van.



2018. dec. 23. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám száraz, vagy nagyon enyhén nedves mosogatószivacs dörzsis felével. Ez fűrészporos festett tapéta, szerintem szárazon is le fog jönni.
2018. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd. A radír is eszembe jutott, hogy egy sima tiszta radír is leszedi talán.
2018. dec. 23. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Na azzal nem próbálkoznék. A radír felülete sima, úgyhogy rá kell nyomni a tapétára emiatt el fogja maszatolni az egészet.
2018. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg inkább a radírral próbálkoznék.. vagy lefesteném ilyen kis foltokban egy kis ecsettel.. észre sem lehetne venni.
2018. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Festésre is gondoltam, csak nem tudom, hogy lehet eltalálni a megfelelő árnyalatot. Mert fehér és fehér között is van különbség, és ha valami élénkebb a festék, akkor a lefestett pöttyök fehéren fognak kiviláglani a fal egészéből.
2018. dec. 23. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Régi módszer: puha kenyérbéllel próbáld csak meg!
2018. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régi módszer, utsó. A mai kenyereknek közük sincs a régi kenyérhez.
2018. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért, régen miből csinálták a lisztet meg a vizet?
2018. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!