Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Skil vagy Ryobi?

Skil vagy Ryobi?

Figyelt kérdés
Dremel-hez hasonló kis multi csiszolót szeretnék a Skil pár ezerrel olcsóbb, és picit gyengébb 125 watt a Ryobi 150 w és mindkettő kb ugyanannyi kiegészítővel. Mennyi köze van a Milwakiee-hoz a Ryobi-nak?
2018. dec. 27. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmi köze. Skil.
2018. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A Skil a Bosch tulajdonában van. A Ryobi és a Milwauke pedig az MTD tulajdonában van. Csak más minőséget képviselnek.

Nekem Skil van. Masszív, robosztus kis gép. De rettenetesen hangos, nagyon rezeg. Szinte csillapítatlanul. A fordulatszám szabályzója a rezgéstől állandóan eltekeredik. A hálózati kábele kőkeménységűvé merevedett egy év alatt. A következő multi gépem biztos nem skil lesz.

2018. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy más minőséget képviselnek?

melyik képvisel más minőséget és milyet?

2018. dec. 27. 18:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 4-5 Skil barkácsgépem is van már hosszú évek óta. Hibátlanul teszik a dolgukat, pedig sűrűn vannak használva.
2018. dec. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


MTD-vel kapcsolatban TTI Group tulajdon mindkettő, meg sok más is AEG powertools pl, ezt sak azért kérdeztem, persze honnan tudhatnánk ezeket a dolgokat, hogy mi köze egymáshoz, mert Ha a Dremel, és a Skil Bosch tulajdon, arra mindenki azt fogja, hogy a felvásárlás után pl romlik a Dremel minősége, ugyanez a B&D-Stanley felvásárolta a DeWalt-ot és állítólag romlott a minősége, de vajon egy cégcsoporton belül a gagyinak nőhet-e a minősége egy felvásárlás után? Mint pl a Ryobi-nak a Millwaukee-tól?

2018. dec. 29. 08:06
 6/13 anonim ***** válasza:
A Ryobi-t a barkács kategóri aljára szánták a Milwauke-t pedig profi közép kategóriába.
2018. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A nagyáruházi szutykok kivételével mindegyiknek perfektül van belőve az ára, pár százalék lehet a márkafelár, amivel kicsit ténylegesen romolhat az ár/érték arány, de sokszor a részletes leírásból derül ki, hogy mondjuk fullos porszűrő rendszer van a léghűtésen meg szokásos bronzpersely helyett dupla árú japán ipari csapágy, ilyesmik, és végül a kicsit olcsóbb is tud jóval gazdaságtalanabb lenni élethosszon.
2018. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ryobi-t nem ismerem, ezért kérdeztem, bár láttam már iparost Ryobi akkus csavarbehajtóval rohangálni, és dícsérte


Milwaukee ismerem használom is és eddig mindenki dícsérte az inkább profi felső kategória, az ára is az. Vagy ha szerinted közép akkor mi a felső? Makita Hitachi inkább közép, Hilti felejtős brutál drága, és nálunk túl van lihegve a szervíz-értékesítés stb, németeknél bauhaus barkácsosztály fele hilti...

2018. dec. 29. 13:03
 9/13 A kérdező kommentje:
Faternak volt TE72 hilti na az még jó volt, de akinek az újakból van ismerősök mindegyiknek szervizben van folyton :D
2018. dec. 29. 13:05
 10/13 A kérdező kommentje:
mondjuk akkor még az Evig is jó volt...régi szép idők amikor még nem spóroltak az anyagokon, és az örökkévalóságnak készültek a dolgok :(
2018. dec. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!