Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem indul a fűrészgépem?

Miért nem indul a fűrészgépem?

Figyelt kérdés

Van egy kínai tipusú No name fűrészgépem, nem akar beindulni.

Szikra van, benzin nincs. A karbiról lehúzva egyik csövön sem folyik benzin berántás közben se.

Mi lehet a gondja?



2018. dec. 28. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Az hogy kínai
2018. dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok, tudom hogy kínai, de attól még be kellene indulnia! :)
2018. dec. 28. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Indítás előtt felpumpálni? Akkor se jön benya?
2018. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Kínai és kész
2018. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nincs rajta olyan "pumpa".

Próbálkoztam olyannal, hogy belefújtam a csőbe, akkor elindult a benzin, de azzal a lendülettel meg is áll. :)

Ha a gyertyához teszek be egy kis benzint akkor elindul, tehát biztos hogy benzin a gondja :)

2018. dec. 28. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Piacra vidd a karbit és szerezz pumpálósat helyette, aminek a henger felé mindene ugyanolyan! Félgázon indítasz?
2018. dec. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg van a hiba.

A blokkon nem voltak meghúzva a csavarok, így fals levegőt szívott, gondolom ezért nem szívta a benzint.

Meghúztam minden csavart és azóta is tökéletesen indul és megy, nem áll meg csak ha én akarom :)

2019. jan. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!