Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet egyszerűen...

Hogyan lehet egyszerűen eltakarni egy kevésbé szép fali biztosítékdobozt? (kép a kérdésben)

Figyelt kérdés

Ez nem az enyém, most nem vagyok ott, hogy lefotózzam, de ilyen jellegű. Egy régi típusú biztosítékdoboz a falon:


[link]


Hogyan, mivel lehetne ezt a legegyszerűbben eltakarni házilagosan, hogy kinézzen valahogy? Nem komplett megoldásra gondolok, kisajtóval, stb. hanem csak valami egyszerű takarásra, amit rá lehet tenni, és le lehet venni, ha hozzá kell férni, és ki is néz valahogy.



2019. jan. 1. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én lecsiszolt lécekből csináltam egy dobozt,amit le is lakkoztam .Aztán csak rátettem.Senki sem gondolja mi is lehet alatta .
2019. jan. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És nincs is rögzítve? Csak lóg rajta a doboz?
2019. jan. 1. 18:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a fal a csúnya itt, nem a doboz.:))


Veszel egy papír vagy fa díszdobozt és kivágod a hátát.

Te tudod, mi az egyszerűbb neked, a fúrás vagy a ragasztás.

Mindkettővel megoldható.

De én nem takarnám el, a falat kéne helyrehozni...

2019. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

A fal nem az enyém, ez csak egy random kép, amit a neten találtam, ahol hasonló a biztosítékdoboz.


A díszdoboz érdekes ötlet, bár a neten inkább ajándékdobozokat találok erre, amik elég csicsásak, takarásra inkább valami egyszerű kellene. Valószínű az lesz, hogy deszkából összerakok valamit.

2019. jan. 1. 19:57
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellene előbb az olvadó biztosítékokat kicserélni kismegszakítókra ??
2019. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5-re hallgass, cseréld ki kismegszakítós szép dobozra.
2019. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Van lényegi különbség a kismegszakítóval azon kívül, hogy kisebb és szebb? Ad ezen túl valami pluszt?


Egyszer ezzel is elment a biztosíték, de csak kitekertem az egyik bumszlit, ami kiégett, betekertem helyette egy újat, és újra működött.

2019. jan. 1. 21:54
 8/19 anonim ***** válasza:

4: De nagyon szem előtt van a doboz, hogy ennyire zavar, milyen? Nálam 4 m magasságban van..

Különben bármilyen papírból 5-45 perc alatt csinálok saját kézzel bármilyen dobozt, ha ennyire sürgős volna, hogy már éjjel kell... ha reggelig ráér, akkor meg az első ápiszban vagy lakber boltban veszel 10 percen belül 500 Ft alatt olyat, amilyet csak akarsz. Ha mér otthon nincs egy cipősdoboz vagy egy papírmappa...

Ez nem netenkeresős dolog, azt akkor érdemes, ha sok kell és piacot kutatsz, hogy hol, melyik az olcsóbb.:)

2019. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Alakítsd át a lakást loft/industrial stílusban és nem fog zavarni
2019. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy új elosztó kb. 2500ft. Bele a kismegszakítók (nem kell ki-be tekergetni a bumszlit) 800ft/db. Felrakja a szaki egy 10esért és problem solved. Nekünk is ilyen biztosíték tábla volt, mi lecseréltük 95'ben mert már akkor is egy idejétmúlt kotvány volt...a retket felújítjuk nem pedig "díszdobozzal" eltakarjuk...
2019. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!