Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

A bojlerekben milyen vastag lemezből van a víztartály?

jan. 11. 10:42  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem legalább 2-3 mm lemez. A nyáron vágtam szét egyet elég vastag volt már ahol nem volt szétrohadva.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 11. 14:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
IBC tartályokat sorba lehet kötni?
Víztartály kifolyására szeretnék szivattyút rakni, ami állandó nyomást csinál a zuhanyzáshos. Milyen szivattyú kell ehhez?
Budapesten mennyit kérhet egy tisztességesen dolgozó vízszerelő egy wc víztartály cserére anyaggal együtt? Ha cseréltetettek mostanában, leírnátok, mennyi volt?
2szintes házunk, alsó szintjén 28c felső szint 22C úgytudtam a meleglevegő felfelé száll! Miért van fordítva? Lehet, mert lennt van hungarocel táblákból álmennyezet, és szigetel?...
WC víztartály! Hogyan kell levenni a wc tartály nyomását? Ha lehúzom, minden jön ki. XD Alig merem meghúzni a kart. :S Lehet ezt valahogyan szabályozni?
Van egy erősen túlméretezett cserépkályha. Van egy 20nm helyiség, becsövezve padlófűtéshez. Ha a kályha tetejére szerelek egy 50 l-es víztartályt, keringetővel, szerintetek ki lehet fűteni a szobát?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!